Szuper hír női OB.I.- es Csapatunknál! Máté Zsuzska egy évvel, 2018 nyaráig meghosszabbította a szerződését a klubunkkal. Hajrá BVSC!!
Máté Zsuzsi hosszabbított a BVSC- vel!
Szerző zuglo
Nincs hozzászólás
március 16, 2017 8:56 du.
Címkézve:Sport
Előző
Következő

Baán: a Liget Budapest óriási sikert ért el a cannes-i ingatlan szakkiállításon
Női OB.I. Rájátszás 2.forduló Racionet Honvéd- BVSC- Zugló Diapolo 6- 19
További hírek
Koronavírus – Új diagnosztikai és terápiás eljárásokat fejleszthe ...
június 4, 2022
Zugló díszpolgára a Nemzetközi Korcsolyázó Szövetségben
április 18, 2022







