Úgy tűnik, jelentős fölénnyel nyert a baloldal Zuglóban, bár a hivatalos eredményekre még várni kell. 17 óráig a jogosultak 22,4 százaléka járult az urnákhoz, a szavazókörök 19 órakor zártak. A zuglói voksoláson a jobb- vagy a baloldal képviselő-testületi többsége múlik. A választás kiírására az adott okot, hogy Sápi Attila szocialista önkormányzati képviselő több mint egy éve eltűnt, mandátuma ezért megszűnt. Sápi egyébként 2014-ben 0,35 százalékponttal – pontosan hét szavazattal – verte a kormánypárti jelöltet.
Zuglóban a baloldal győzhetett
Szerző zuglo
Nincs hozzászólás
április 23, 2017 6:17 du.
Címkézve:Politika
További hírek
Az autójában ölték meg
február 17, 2019
Testületi döntések Zuglóban
július 25, 2020







