A népligeti felüljáró állapotfelméréséhez kapcsolódó munkák miatt március 3-án, péntek este 20 órától korlátozzák a híd forgalmát: péntekről szombatra virradó éjszaka mindkét irányban egy-egy sávon lehet közlekedni rajta. Március 4-e, szombat hajnaltól a városközpont felé egy, a kifelé vezető oldalon két sávon lehet haladni a felüljárón.
A felmérésre azért van szükség, hogy a szakemberek pontosabb képet kapjanak a 70-es évek végén épült felüljáró állapotáról. A több hónapon át tartó felmérés ideje alatt két gerendát kibontanak az építmény szerkezetéből, amelyeket laboratóriumban vizsgálnak majd meg. A népligeti felüljáró az érvényben lévő súlykorlátozás betartásával a felmérés idején is biztonságosan használható.
A népligeti felüljáró állapotfelméréséről, illetve az ehhez kapcsolódó munkákról a Budapest Közút oldalán lehet bővebben tájékozódni.
- Rákosrendező: borítékbontás után a döntés felé – új fejezet a rozsdaövezet történetében
- Feljelentés a Zuglói piac gazdálodását illetően
- Egyedi otthonhoz egyedi pergola illik – ismerd meg a SOLARE 400 bioklimatikus megoldást!
- Szepes Mária-ritkaság és Márai Sándor klasszikusa karácsonyi díszkiadásban
- Új közösségi kert létesül Zuglóban!












